Strona główna » Węgry

Węgry - winiety online

altKażdy kierowca potrzebuje dowodu wniesienia opłaty za przejazd, jeśli korzysta z autostrady. Właśnie do tego służą winiety, które mają formę naklejek umieszczanych po wewnętrznej stronie przedniej szyby samochodu. Na rynku istnieje również e-winieta w postaci poświadczenia online. Należy z niej korzystać zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na Węgrzech obowiązują opłaty za poruszanie się po drogach szybkiego ruchu i autostradach. Wszelkie główne arterie komunikacyjne w tym kraju objęte zostały systemem winiet, dlatego szybkie poruszanie się w tym kraju wymaga ich zakupu przed udaniem się w podróż. Przepustka na węgierskie drogi występuje w kilku wersjach, gdyż przepisy tego państwa wydzielają kilka kategorii samochodów osobowych objętych opłatami. Ponadto, płatności autostradowe można wykupić w pakietach czasowych, zróżnicowanych według zapotrzebowania na daną długość pobytu.


Co dokładnie u nas kupisz?

Stworzyliśmy system online, w którym znajduje się m.in. winieta D1 - możesz ją bez trudu wykupić, by skorzystać z drogi szybkiego ruchu lub autostrady. Do kategorii D1 należą samochody osobowe wraz z ich przyczepami o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony. Dotyczy ona pojazdów, które są przystosowane do przewozu nie więcej niż 7 osób. Poświadczenia o zapłacie za przejazd typu D1 można wykupić na 10 dni, rok czy miesiąc.

Oprócz tego sprzedajemy kategorie:
- D1M - dla motocykli (na 10 lub 30 dni),
- D2 - Przeznaczona dla pojazdów do 3.5t, zarejestrowane jako ciężarowe (dostawcze) lub powyżej 7 osób lub są pickupem / kamperem. (na 10, 30 i 365 dni),
- U - dla naczep pojazdów objętych kategorią D2 (również na 10, 30 lub 365 dni).

Dzięki narzędziu, jakim stała się winieta online, kraje zyskują przejrzysty system weryfikacji pojazdów korzystających z dróg szybkiego ruchu a kierowcy - łatwość wyboru najlepszej wersji przepustki i szybkość transakcyjną. Wstęp na autostradę na wyciągnięcie ręki. Z nami realizacja zamówień na e-winiety jest bardzo prosta - każde z nich realizujemy w 15 minut. Dotyczy to części online – zawsze należy jeszcze sprawdzić czas ich dostawy, żeby oszacować, ile realnie zajmie realizacja zamówienia. Z naszej oferty skorzystają kierowcy, którzy bardzo często przemieszczają się za granicą. Już dziś kup nasze e-winiety D1 i nie tylko, jeśli chcesz bez trudu przemierzać autostrady na Węgrzech!


Podkategorie
 • D1
  D1

  Przeznaczona dla pojazdów do 3.5t, które są zarejestrowane jako osobowe do max. 7 osób i nie służą do przewozu towarów. Są to standardowe pojazdy osobowe, typu Opel Astra, Toyota RAV4, BMW 5, Peugeot Partner bez kratki i bez paki, VW Passat itp.

 • D1M
  D1M

  Wyłącznie pojazdy zarejestrowane jako motocykl.

 • D2
  D2

  Przeznaczona dla pojazdów do 3.5t, które są zarejestrowane jako ciężarowe (dostawcze) lub powyżej 7 osób lub są pickupem / camperem. Są to popularne busy z paką, typu Renault Master, czy Ford Transit, ale także VW Amarok (pickup), Citroen Berlingo z kratką lub paką.

 • U
  U

  Jeżeli pojazd ciągnący przyczepę spełnia warunki kategorii D2, należy kupić winietę kategorii U dla przyczepy.

Wyników na stronie: 15 30 45
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Zakup winiety elektronicznej na Węgry — jakie ma zalety?


Chcesz wygodnie poruszać się wszystkimi autostradami? Skorzystaj z komfortu i swobody, jakie oferuje zakup winiety na Węgry! W 2024 roku taka forma dokumentu jest jedną z najchętniej wybieranych przez podróżników — a to za sprawą:
 • wygodnego systemu płatności — zamówienia możesz dokonać z każdego miejsca z dostępem do internetu,
 • szybkiej aktywacji – po uiszczeniu płatności otrzymasz dokument PDF z dokładną datą ważności,
 • bezpieczeństwa — nie musisz martwić się o utratę naklejki, ponieważ informacja o Twoich uprawnieniach jest już zapisana online,
 • unikanie kar — nie grozi Ci mandat za brak winiety na Węgrzech, ponieważ masz pewność, że nie zapomnisz o wygaśnięciu dokumentu i ewentualnej konieczności przedłużenia.

Jak działa winieta elektroniczna na Węgrzech?


Dokument ten, po węgiersku nazywany „e-matrica”, działa w prosty i intuicyjny dla użytkowników sposób. Zakup winiety na Węgry w 2024 r. jest możliwy na kilka sposobów — możesz tego dokonać zarówno na oficjalnej stronie krajowego zarządcy autostrad, jak i u jednego z dystrybutorów — na przykład w naszym sklepie. Po uiszczeniu płatności pojazd jest rejestrowany w systemie elektronicznym na podstawie danych, które umieścisz w formularzu podczas zakupu.

Ważność winiety na Węgry może rozpoczynać się natychmiast lub zgodnie z wybranym przez Ciebie terminem. Automatyczne rozpoznawanie numerów rejestracyjnych za pomocą kamer i bram umożliwia bezobsługowe kontrole — możesz nawet nie być świadomy, że Twoje uprawnienia zostały sprawdzone. Taki styl podróżowania ułatwia uniknięcie przypadkowego mandatu!
 

Winiety24h - Twój asystent w podróży


Interesują Cię aktualne ceny winiet na Węgrzech w 2024 r.? A może szukasz wygodnych alternatyw dla fizycznych naklejek na szybę? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty – tutaj znajdziesz nie tylko dokumenty na różne kategorie pojazdów oraz terminy ważności. Zapewniamy także bezpieczny system płatności, potwierdzenia zakupu w PDF ułatwiające bieżącą kontrolę uprawnień celem uniknięcia mandatu oraz profesjonalną obsługę klienta.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu