Strona główna » Słowenia

Słowenia - winiety online


alt Jeśli szykujesz się do dalekiej podróży samochodem za granicę, potrzebujesz uprawnienia do tego, by poruszać się tamtejszymi autostradami. W tym celu posłuży Ci e-winieta, czyli elektroniczne poświadczenie, które należy kupić przed wyruszeniem w trasę. Obowiązuje w wielu krajach Europy, w tym w Słowenii. Jeśli to właśnie tam się wybierasz, trafiłeś w odpowiednie miejsce!


W naszym asortymencie znajdują się e-winiety dwóch klas:


- 2A – dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony i wysokości do 1,3 metra nad pierwszą osią;
- 2B – dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz wysokości nad pierwszą osią większej niż 1,3 metra.

Żeby je zakupić, wystarczy podać numer rejestracyjny samochodu, kraj rejestracji oraz datę aktywacji e-winiety – zajmie Ci to nie więcej niż 15 minut! Oferujemy elektroniczne poświadczenia klas 2A i 2B na:

- 7 dni,
- 30 dni,
- 365 dni.


Dla kogo są nasze usługi?


Ze względu na to, że dostępne tu e-winiety mają bardzo zróżnicowany okres ważności, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby szerokiego grona klientów. To dobre rozwiązanie dla osób, które pragną wybrać się na krótkie wakacje za granicę. Jednocześnie skorzystają z nich ludzie, którzy potrzebują zostać w tym kraju na dłużej w związku z przeprowadzką, przedłużonym urlopem czy obowiązkami zawodowymi.

Co ważne, kierujemy naszą ofertę do zawodowych kierowców, którzy każdego roku spędzają bardzo dużo czasu poza Polską. Upoważnienia na rok mogą im szczególnie przypaść do gustu – wystarczy jeden zakup, by przez 365 dni bez trudu poruszać się po słoweńskich drogach!


Jakie są zalety e-winiet?


Dzięki nim każdy kierowca poczucie się pewnie i komfortowo na obcych drogach, a do tego bez trudu dostanie się do celu, ponieważ elektroniczne poświadczenie tego rodzaju daje możliwość do poruszania się nie tylko po autostradach, ale też wielu drogach krajowych.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości na temat e-winiet, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie. Zapraszamy!

Podkategorie
  • 2A
    2A

    Kategoria 2A - pojazdy osobowe (do 1,30 m) i campery o DMC do 3,5 tony. Pojazdy osobowe o wysokości nad przednią osią do 1,30 m od poziomu jezdni.

  • 2B
    2B

    Kategoria 2B - busy o DMC do 3,5 tony (od 1,30 m)

Wyników na stronie: 15 30 45
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Słowenia — na jakich odcinkach dróg potrzebna Ci będzie winieta?


Dokument umożliwi Ci podróżowanie po wszystkich autostradach i drogach ekspresowych zarządzanych przez DARS (słoweńską spółkę autostradową). Pozwala to na szybkie i skuteczne przejazdy pomiędzy największymi miastami w kraju. Wyłączenia obejmują zaledwie trzy pojedyncze odcinki w różnych regionach. Cena winiety w Słowenii w 2024 roku wynosi od 94,99 zł za elektroniczne upoważnienie tygodniowe na kat. 2A do 1049,99 zł za roczny dokument na kat. 2B.
 

Dlaczego warto wybrać winietę elektroniczną podczas podróży na Słowenię?


W tym pięknym bałkańskim kraju fizyczną naklejkę umożliwiającą poruszanie się po autostradach można zakupić w wielu miejscach, przez co kierowcy często bagatelizują opcję zakupu dokumentu online. Warto jednak mieć na uwadze, że takie rozwiązanie ma w sobie wiele zalet, dzięki którym Słowenia w 2024 roku stanie dla Ciebie otworem! Winieta elektroniczna jest przede wszystkim wygodna i zapewnia znacznie większą elastyczność — korzystając z naszej strony, zamówienie złożysz kilkoma kliknięciami na ekranie smartfona.

Niezależność od stacjonarnych punktów zakupu to ogromna zaleta, jednak wirtualne dokumenty tygodniowe, miesięczne i roczne na 2024 rok mają także inne przewagi nad klasycznymi naklejkami. W Słowenii autostrady są wygodnym sposobem na podróżowanie. Winiety elektroniczne pozwalają zaś na pełną kontrolę ważności dokumentu, dzięki czemu łatwiej jest planować swój pobyt. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z tras szybkiego ruchu zgodnie z prawem i bez ryzyka dodatkowych opłat.
 

Winiety24h – z nami podróżujesz swobodnie i komfortowo!


Zapomnij o poszukiwaniu stacjonarnych punktów sprzedaży, planowaniu szczegółów wyjazdu w ostatniej chwili oraz stresie związanym z opłatami za korzystanie z dróg ekspresowych i autostrad! Niezależnie od tego, czy interesuje Cię elektroniczna winieta tygodniowa na Słowenię, czy też dokument umożliwiający podróżowanie przez cały 2024 rok, w naszej ofercie dokonasz zamówienia szybko, bezpiecznie i z odpowiednim wyprzedzeniem – zapraszamy do sprawdzenia oferty!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu