Strona główna » Słowacja

Słowacja - winiety online

altChcesz skorzystać z drogi szybkiego ruchu za granicą? Powinieneś wiedzieć, że w niektórych krajach potrzebujesz specjalnego poświadczenia online lub w formie naklejki, którą umieszcza się po wewnętrznej stronie przedniej szyby. To winieta. Dzięki niej pokażesz, że uiściłeś opłatę za przejazd autostradą lub drogą szybkiego ruchu. Są one niezbędne na Słowacji.

Co ważne, możesz poruszać się w tym kraju bez uiszczania dodatkowych opłat. Musisz jednak wiedzieć, że dzięki słowackim autostradom dużo szybciej dojedziesz do celu. Co więcej, łączna długość płatnych odcinków wynosi tam 650 km. Jeśli zależy Ci na czasie, e-winiety to coś dla Ciebie!
 

Dla kogo przeznaczone są nasze usługi?


Winieta online jest rozwiązaniem dla wszystkich kierowców z Polski, którzy odwiedzają słowacką krainę zarówno służbowo, jak i na wakacje. To przepustki, które przydadzą się szerokiemu gronu kierowców. Z ich pomocą sprawnie pokonasz słowackie autostrady oraz drogi szybkiego ruchu i bez trudu będziesz poruszać się między miastami. W ofercie mamy winiety dla pojazdów osobowych wraz z przyczepami, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Co ważne, dla pojazdów z przyczepą, których masa przekracza tę wartość, niezbędne jest wykupienie osobnej naklejki uprawniającej do przejazdu dla przyczepy.
Z nami zadbasz o wygodę.
 

Słowacka winieta w naszej ofercie online może zostać wykupiona na


- 365 dni,
- 30 dni,
- 10 dni.

Taki wybór sprawia, że bez trudu kupisz taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Roczne egzemplarze to gwarancja wygody - możesz jeździć, gdzie tylko chcesz na terenie Słowacji i nie przejmować się tym, czy uiściłeś stosowne opłaty za każdym razem, gdy wkraczasz na autostradę lub drogę szybkiego ruchu.

Sprzedajemy e-winiety, których zamówienie online nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Jeśli chcesz znać rzeczywisty czas realizacji zlecenia na przepustkę, sprawdź, ile dokładnie czasu zajmie dostawa. To bardzo ważne, jeśli szykujesz się do ważnego wyjazdu i potrzebujesz wiedzieć, kiedy będziesz mógł zdobyć takie poświadczenie.

Skorzystaj z naszych e-winiet, jeśli chcesz bez trudu poruszać się po zagranicznych drogach i przeznaczyć czas w obcym kraju na wypoczynek lub obowiązki służbowe. Zapraszamy!

Wyników na stronie: 15 30 45
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do


E-winiety na Słowacji — na jakie drogi należy je wykupić?


Listę płatnych tras wyznacza Słowacka Krajowa Spółka Autostradowa. Zastanawiasz się, na jakie drogi winieta na Słowację będzie Ci potrzebna? Są to przede wszystkim autostrady D1, D2, D3 i D4 - stanowią one szybkie połączenie pomiędzy wszystkimi większymi miastami w kraju. Dokument jest niezbędny również na znacznej większości tras szybkiego ruchu, czyli odcinków R1, R2, R3, R4, R5, R6 i R7.

Drogi publiczne dostępne nieodpłatnie umożliwiają dojazd do każdego zakątka w kraju naszych południowych sąsiadów, jednak wymagają dostosowania się do rygorystycznych norm prędkości. Za przekroczenie ograniczeń grożą wysokie mandaty.
 

Winiety elektroniczne – jak działa zakup i kontrola dokumentów?


Procedura jest bardzo prosta i zaprojektowana z myślą o wygodzie podróżnych korzystających z autostrad i dróg szybkiego ruchu. Wystarczy, że zamówisz online dokument o odpowiednich datach ważności i dopasowany do Twojego typu pojazdu – w naszej ofercie znajdziesz warianty dla aut do 3,5 tony oraz na przyczepy typu 01/02. W 2024 winieta na Słowację może mieć różne ceny, w zależności od okresu jej ważności (może to być 10, 30 lub 265 dni).

Dokument w formie elektronicznej w 2024 roku zapewnia wyższy komfort osobom podróżującym. Kontrole mają prostszy przebieg niż w wypadku fizycznych naklejek. Jak sprawdzają winiety na Słowacji? Jest to bezobsługowy proces wykorzystujący zamontowane przy drogach szybkiego ruchu bramy oraz kamery — zaczytują one numery rejestracyjne samochodów, porównując ją z elektroniczną bazą danych. Dzięki temu mogą się one odbywać nawet bez zbędnego zatrzymywania się i angażowania przejeżdżających.
 

Winiety24h - Twój sposób na podróżowanie po Słowacji


Szukasz niezawodnego dystrybutora elektronicznych dokumentów? Jesteś w dobrym miejscu. Z nami przekonasz się, że elektroniczna winieta na Słowację w 2024 to szybkie i praktyczne rozwiązanie. Aktualne ceny, szyfrowane transakcje oraz dostarczanie wersji PDF poświadczeń — na to możesz liczyć, składając zamówienie na naszej stronie internetowej!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu