+ 48 501 708 963
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Węgry

Węgry - winiety online

altKażdy kierowca potrzebuje dowodu wniesienia opłaty za przejazd, jeśli korzysta z autostrady. Właśnie do tego służą winiety, które mają formę naklejek umieszczanych po wewnętrznej stronie przedniej szyby samochodu. Na rynku istnieje również e-winieta w postaci poświadczenia online. Należy z niej korzystać zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na Węgrzech obowiązują opłaty za poruszanie się po drogach szybkiego ruchu i autostradach. Wszelkie główne arterie komunikacyjne w tym kraju objęte zostały systemem winiet, dlatego szybkie poruszanie się w tym kraju wymaga ich zakupu przed udaniem się w podróż. Przepustka na węgierskie drogi występuje w kilku wersjach, gdyż przepisy tego państwa wydzielają kilka kategorii samochodów osobowych objętych opłatami. Ponadto, płatności autostradowe można wykupić w pakietach czasowych, zróżnicowanych według zapotrzebowania na daną długość pobytu.


Co dokładnie u nas kupisz?


Stworzyliśmy system online, w którym znajduje się m.in. winieta D1 - możesz ją bez trudu wykupić, by skorzystać z drogi szybkiego ruchu lub autostrady. Do kategorii D1 należą samochody osobowe wraz z ich przyczepami o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony. Dotyczy ona pojazdów, które są przystosowane do przewozu nie więcej niż 7 osób. Poświadczenia o zapłacie za przejazd typu D1 można wykupić na 10 dni, rok czy miesiąc.

Oprócz tego sprzedajemy kategorie:
- D1M - dla motocykli (na 10 lub 30 dni),
- D2 - Przeznaczona dla pojazdów do 3.5t, zarejestrowane jako ciężarowe (dostawcze) lub powyżej 7 osób lub są pickupem / kamperem. (na 10, 30 i 365 dni),
- U - dla naczep pojazdów objętych kategorią D2 (również na 10, 30 lub 365 dni).

Dzięki narzędziu, jakim stała się winieta online, kraje zyskują przejrzysty system weryfikacji pojazdów korzystających z dróg szybkiego ruchu a kierowcy - łatwość wyboru najlepszej wersji przepustki i szybkość transakcyjną. Wstęp na autostradę na wyciągnięcie ręki. Z nami realizacja zamówień na e-winiety jest bardzo prosta - każde z nich realizujemy w 15 minut. Dotyczy to części online – zawsze należy jeszcze sprawdzić czas ich dostawy, żeby oszacować, ile realnie zajmie realizacja zamówienia. Z naszej oferty skorzystają kierowcy, którzy bardzo często przemieszczają się za granicą. Już dziś kup nasze e-winiety D1 i nie tylko, jeśli chcesz bez trudu przemierzać autostrady na Węgrzech!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu