+ 48 501 708 963
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Słowenia

Słowenia - winiety online


alt Jeśli szykujesz się do dalekiej podróży samochodem za granicę, potrzebujesz uprawnienia do tego, by poruszać się tamtejszymi autostradami. W tym celu posłuży Ci e-winieta, czyli elektroniczne poświadczenie, które należy kupić przed wyruszeniem w trasę. Obowiązuje w wielu krajach Europy, w tym w Słowenii. Jeśli to właśnie tam się wybierasz, trafiłeś w odpowiednie miejsce!


W naszym asortymencie znajdują się e-winiety dwóch klas:


- 2A – dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony i wysokości do 1,3 metra nad pierwszą osią;
- 2B – dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz wysokości nad pierwszą osią większej niż 1,3 metra.

Żeby je zakupić, wystarczy podać numer rejestracyjny samochodu, kraj rejestracji oraz datę aktywacji e-winiety – zajmie Ci to nie więcej niż 15 minut! Oferujemy elektroniczne poświadczenia klas 2A i 2B na:

- 7 dni,
- 30 dni,
- 365 dni.


Dla kogo są nasze usługi?


Ze względu na to, że dostępne tu e-winiety mają bardzo zróżnicowany okres ważności, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby szerokiego grona klientów. To dobre rozwiązanie dla osób, które pragną wybrać się na krótkie wakacje za granicę. Jednocześnie skorzystają z nich ludzie, którzy potrzebują zostać w tym kraju na dłużej w związku z przeprowadzką, przedłużonym urlopem czy obowiązkami zawodowymi.

Co ważne, kierujemy naszą ofertę do zawodowych kierowców, którzy każdego roku spędzają bardzo dużo czasu poza Polską. Upoważnienia na rok mogą im szczególnie przypaść do gustu – wystarczy jeden zakup, by przez 365 dni bez trudu poruszać się po słoweńskich drogach!


Jakie są zalety e-winiet?


Dzięki nim każdy kierowca poczucie się pewnie i komfortowo na obcych drogach, a do tego bez trudu dostanie się do celu, ponieważ elektroniczne poświadczenie tego rodzaju daje możliwość do poruszania się nie tylko po autostradach, ale też wielu drogach krajowych.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości na temat e-winiet, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie. Zapraszamy!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu