+ 48 501 708 963
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Bułgaria

Bułgaria - winiety online


alt W dzisiejszych czasach nowoczesne systemy królują w niemal każdej dziedzinie życia. Dotyczy to również ruchu drogowego na autostradach oraz drogach szybkiego ruchu w Bułgarii. Jeśli chcesz się nimi poruszać, potrzebujesz winiety, czyli dowodu, że zapłaciłeś za przejazd. Obecnie mają one nie tylko formę niewielkich naklejek umieszczanych po wewnętrznej stronie przedniej szyby, ale też elektronicznego poświadczenia. Jest to tak zwana e-winieta, którą znajdziesz w naszej ofercie online.
 

Co dokładnie oferujemy?


W naszym asortymencie znajdują się e-winiety na:
- 7 dni,
- 3 dni,
- 90 dni,
- 365 dni.

To doskonała oferta dla kierowców, którzy często odwiedzają zagraniczne miejscowości w celach zawodowych oraz osobistych. Współpracujesz z bułgarską firmą? Potrzebujesz przeprowadzić się do tego miejsca na dłuższy czas? A może wybierasz się na wakacje, by cieszyć się słońcem i pięknymi widokami? Przyda Ci się nasza winieta online.
 

Jak to działa?


Zastanawiasz się, w jaki sposób wiadomo, że uiściłeś opłatę za przejazd, skoro na Twojej szybie nie widać naklejki? To proste! Każdy wydatek na winietę przekazany drogą online przypisuje się do danego numeru rejestracyjnego. Kamery, które znajdują się przy drodze, szybko weryfikują, czy dany kierowca zapłacił i jego pojazd może poruszać się autostradą. Jeśli nie, system to wykryje i kierowca dostanie mandat, który dotrze do niego drogą online.
 

Sprawny przejazd za granicą na wyciągnięcie ręki


Złożenie zamówienia na winietę zajmie Ci maksymalnie 15 minut. Po zakupie dostaniesz potwierdzenie na skrzynkę mailową wraz z numerami rejestracyjnymi pojazdu oraz datą ważności poświadczenia. Musisz jednak pamiętać, że po złożeniu zamówienia nie możesz już edytować daty rozpoczęcia e-winiety oraz numeru rejestracyjnego samochodu. Tym samym dobrze się zastanów, zanim wprowadzisz te dane.

Skorzystaj z naszych e-winiet, jeśli chcesz czuć się komfortowo podczas podróży. Jeśli masz pytania lub wątpliwości na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na stronie.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu